Pomocný laboratorní technik

Naše společnost zaujímá přední postavení v oblasti testování obalů a balení na vnitřním i zahraničním trhu. Na základě pověření Ministerstva dopravy ČR k certifikaci přepravních obalů pro nebezpečné věci a příslušné akreditace provádíme zkoušky a certifikaci prakticky všech přepravních obalů.

Náplň práce:

  • příprava a plnění obalů ke zkouškám
  • likvidace zničených vzorků
  • manipulace s těžkými předměty a břemeny

Požadujeme:

  • mechanickou zručnost (výhodou je vyučení v oboru nástrojář, opravář, případně jiný obor s technickým zaměřením)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík je vítán
  • svářečský, vazačský průkaz je výhodou
  • časovou a pracovní flexibilitu

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv
  • zajímavé pracovní prostředí
  • pozice je vhodná pro držitele ZTP i důchodce

Místo výkonu práce: Tišnov
Možnost nástupu: únor 2018

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na email slaninova@cimto.cz nebo doporučeně poštou na adresu: Cimto, s.r.o., Líšeňská 2657/33a, 636 00 Brno. Bližší informace Vám podáme na tel: 776 189 936.